Ďakujeme vám všetkým za príjemný čas, ktorý sme mohli s vami stráviť na výstave Regiontour v Brne a ITF Slovakia v Bratislave

Vystavy_2019

Rok 2019 sme úspešne otvorili hneď dvomi zaujímavými príležitosťami na stretnutie s našimi partnermi a zákazníkmi.  V Januári sme sa zúčastnili dvoch veľkých výstav zameraných na regionálny cestovný ruch  – Regiontour v Brne, a krátko na to ITF Slovakiatour v Bratislave. Obe výstavy pre nás boli veľmi príjemným zážitkom a tiež možnosťou ukázať naše technológie širšej verejnosti, ktoré dobre poslúžia turistom či návštevníkom regiónov. 

Naše infokiosky sme najskôr predstavili na výstave Regiontour v Brne, ktorá je jedným z najvýznamnejších veľtrhov cestovného ruchu v strednej Európe. Tento veľtrh, zameraný na jednotlivé regióny, je vynikajúcou príležitosťou dozvedieť sa niečo viac o  regionálnom cestovnom ruchu, o možnostiach a atrakciách ktoré vás čakajú ak chcete stráviť dovolenku  v ČR  ale aj v SR. Medzi pestrou ponukou rôznych služieb, noviniek a dobrého jedla priamo na výstave, si tak návštevníci mohli pozrieť ako sa jednotlivé destinácie pripravujú na novú turistickú sezónu. My sme obohatili výstavu o technologické novinky, ukázali sme nové realizované projekty a dali inšpiráciu samosprávam,  turistickým informačným kanceláriám aj ostatným návštevníkom, ako využiť moderné dotykové technológie na zlepšenie informovanosti, jednoduchšiemu či zábavnejšiemu prístupu k informáciám v oblasti cestovného ruchu.

Nechýbali sme ani na výstave ITF Slovakiatour, ktorá sa tiež v Januári uskutočnila priamo u nás v Bratislave. Zameraný bol tiež najmä na prezentáciu možností regionálneho trhu, ale vidieť ste mohli aj možnosti na dovolenku v zahraničných destináciách. 
My sme si pre návštevníkov pripravili všetko potrebné na prezentáciu našich projektov a produktov, no ani my sami sme si nezabudli užiť príjemnú atmosféru najväčšieho slovenského veľtrhu zameraného na cestovný ruch. Či už ste boli zvedaví na naše doterajšie úspešne realizované projekty, či na to, ako infokiosk funguje alebo do akého prostredia je vhodný – to všetko ste sa mohli dozvedieť počas oboch týchto výstav. Interaktívny infokiosk však v návštevníkoch nevyvolal len otázky, tí najmenší sa hneď “chopili” príležitosti a na kiosku si našli svoj spôsob zábavy, zahrali si rôzne hry, ako puzzle či pexeso, prípadne si vyskúšali vedomostný test, všetko však smerovalo ku tomu aby sa pútavou a zároveň zábavnou formou dozvedeli niečo nové o regionálnom cestovnom ruchu v SR a ČR.

Z oboch veľtrhov sme si odniesli pekné zážitky, pozitívne myšlienky, a hlavne radosť, že sme vám mohli priblížiť výsledky našej práce v príjemnom pohostinnom prostredí. Ďakujeme za príležitosť zúčastniť sa oboch týchto udalostí, ďakujeme vám všetkým za príjemný čas ktorý sme mohli s vami stráviť  a načerpať novú inšpiráciu.

Tešíme sa na ďalšie výstavy, veríme,  že znova budeme môcť predstaviť niečo nové, lepšie, elegantnejšie a o niečo pokrokovejšie informačné a komunikačné médium, ktorým infokiosk určite je. 

Ak vám však tieto výstavy ušli, nemusíte z toho mať starosti – všetky potrebné informácie o nás nájdete aj priamo tu, na našej stránke.

Tešíme sa na vaše otázky či nápady 🙂