Infokiosk na Bratislavskom hrade

BTB_Hrad

V spolupráci s Bratislavskou organizáciou cestovného ruchu pribudol v Bratislave ďalší infokiosk, ktorý sme umiestnili v historickej dominante scenérie hlavného mesta – do Bratislavskému hradu. Na jednom z najobľúbenejších miest na výlety pre domácich, aj zahraničných návštevníkov sa okrem krásneho výhľadu a zelenajúceho sa parku , po novom dozviete nielen o historickom pozadí mesta, ale aj o všetkých užitočných radách a tipoch, ktoré vám pri jeho objavovaní určite padnú vhod.

Infokiosk nájdete jednoducho, nachádza sa pri vstupe v budove pokladne. Rozmanitý obsah a jednoduché ovládanie vám zaručia prísun informácií príjemnou a zábavnou formou, aby ste sa pri návšteve mesta dokázali bez problémov zorientovať a objaviť všetky jeho krásy. Ak vás zaujímajú historické pamiatky, či minulosť mesta, infokiosk vás prevedie všetkými zaujímavými atrakciami Bratislavy a jej históriou, avšak aj aktuálnymi podujatiami, divadelnými predstaveniami či dobrými reštauráciami.

Pre čo najväčšie pohodlie a lepšiu orientáciu v meste sa dozviete aj to, kde sa nachádzajú najbližšie nákupné centrá, lekárne, nemocnice, poštové služby a mnoho ďalšieho. Nezabudli sme však zahrnúť ani dôležité kontakty, ktoré sú v prípade núdze v infokiosku vždy nablízku. Vďaka tipom na príjemné výlety v Bratislave a jej blízkom okolí sa môžete vybrať napríklad aj na oddychovú prechádzku do okolitej prírody, kde vás určite neprekvapia žiadne výkyvy počasia, ktorého predpoveď si na kiosku takisto môžete dopredu pozrieť.

Dozviete sa tu aj ako sa dostať z hradu späť do centra mesta, či všetky dôležité spoje na autobusovú, či železničnú stanicu. Okrem autobusovej dopravy si však môžete vybrať aj z iných spôsobov transportu, či už preferujete taxi, alebo si v hlavnom meste chcete prenajať vlastné auto alebo bicykel.

Bohatý prísun všetkých týchto informácií, a samozrejme aj mnoho ďalšieho sme pre vás pripravili v slovenskom aj anglickom jazyku. Tešíme sa, že sme mohli našu modernou technológiou obohatiť zážitok z tohto mesta, a dúfame, že si jeho návštevu čo najviac užijete 🙂

 

Galéria