Infokiosk na čerpacej stanici

CS_banner

Dotykové technológie sú veľmi rýchlo sa rozvíjajúcim trendom, sú už súčasťou nášho denného života, ich popularita stále stúpa. Dôkazom sú aj štatistiky, ktoré ukazujú, že do Septembra 2017 sa predalo cca 353 mil. kusov dotykových telefónov rôznych značiek. Dotykové telefóny sme si obľúbili, pomáhajú nám, prinášajú radosť, zábavu, pohodlný prístup k informáciám. Ešte pred niekoľkými rokmi sme hľadali informácie aj na verejných priestranstvách na reklamnom pútači, alebo na informačných kioskoch ukrytých v malej “plechovej skrinke” s klávesnicou. Vývoj dotykovej technológie nám však umožňuje posunúť sa dopredu a informácie dokážeme ukázať peknou a zábavnou formou na veľkej dotykovej obrazovke, s rovnakou formou používania ako obľúbený dotykový smartfón. Sme radi, že môžeme byť pri tom a dotykové informačné kiosky, ktoré sme začali inštalovať na rôzne miesta majú úspech, sú užitočné, prinášajú radosť našim zákazníkom a všetkým užívateľom.  Prinášame najmodernejšie technológie, možnosti nášho software pre infokiosky sú takmer neobmedzené a vieme pripraviť riešenie na mieru podľa predstavy klienta.

Nedávno sme úspešne dokončili projekt pre najväčšiu sieť čerpacích staníc – Slovnaft. Navrhli sme elegantné dotykové riešenie pre najmodernejšiu čerpaciu stanicu v SR na Prístavnej ulici v Bratislave. Nainštalovali sme tam niekoľko infokioskov, ktoré dokážu upútať pozornosť zákazníka omnoho efektívnejšie ako klasická tlačová reklama. Zákazník si nielen načerpá pohonné hmoty, ale má príležitosť sadnúť si na kávu a dozvedieť sa ďalšie informácie o poskytovaných službách či výhodných akciách peknou a zábavnou formou na tabletoch zabudovaných v kaviarenskom stole. Aj v predajni alebo na vonkajšej terase má zákazník možnosť dozvedieť sa niečo zaujímavé na veľkej dotykovej obrazovke pripomínajúcu dotykový telefón. Zákazník nie je “obťažovaný” personálom, má slobodu sám sa rozhodnúť a pozrieť si čo ho zaujíma. Všetky informácie sú poskytované peknou a zábavnou formou, čo má za “následok”, že zákazník tam strávi podstatne dlhší čas a využije vašu ponuku na nákup. Z ekonomického a praktického pohľadu, infokiosk vám ušetrí náklady na tlač prospektov a letákov, obsah dokážete rýchlo zmeniť podľa potreby. Dotyková technológia prináša radosť, zábavu, pohodlie aj ekonomický úspech.

Veríme, že aj vďaka našim riešeniam bude počet dotykových infokioskov naďalej pribúdať na Slovensku. Ak máte aj vy záujem priniesť niečo zaujímavé pre vašich klientov, zavolajte nám alebo napíšte, radi vám pomôžeme.