Nový infokiosk v Mestskom úrade v Ružinove zlepšuje služby verejnosti

Ruzinov_thumbnail

Do mestskej časti Bratislava-Ružinov pribudol nový, znova o niečo modernejší doplnok, ktorý uľahčuje prístup k informáciám pre jeho obyvateľov. Dotykový infokiosk sme nainštalovali pri vchode do budovy Mestského úradu v Ružinove, kde zabezpečuje pohodlný a efektívny prístup pre všetkých, ktorí chcú služby mesta využiť, či sa o nich informovať. 

Na multifunkčnom infokiosku sa teda rýchlo dozviete všetky novinky z úradnej tabule, môžete v ňom zistiť všetko o aktuálnom dianí, či prečítať si o fungovaní matričného úradu, sociálnych služieb, voľných pracovných miest, evidencie pobytu a mnoho ďalších. Všetko, čo ste kedy chceli vedieť,  nájdete na jednom mieste –  v našom infokiosku.

Infokiosk tiež zodpovie všetky vaše otázky ohľadom nájomných bytov, vyhradeného parkovania, prihlásenia domácich miláčikov – psov, či dokonca nocľahárne, ktorá v časoch núdze pomáha ľuďom bez domova. Určite vás však zaujme aj jedinečný slobodný prístup k dokumentom a informáciám, ktoré Mestský úrad v Ružinove zverejňuje, a v infokiosku ich nájdete okamžite pripravené pre všetky vaše potreby.

Moderné a interaktívne podávanie informácií je našou záľubou, a preto nás veľmi teší, že s pomocou Mestského úradu v Ružinove môžeme aj v tomto prípade zlepšiť kvalitu služieb a dostupnosť rýchlych aktualít pre verejnosť.

Pre zaujímavosť, v tomto prípade sme použili netradičnú technológiu – “dotykovú obrazovku” sme vyrobili z presklenenej steny, nainštalovali sme dotykovú fóliu na existujúcu sklenenú výplň mestského úradu, LCD monitor a ďalšie technológie sú inštalované vo vnútornej časti vchodu – a je z toho “dotykový monitor”. Aj takto sa dá vyrobiť interaktívna dotyková obrazovka na mieru 🙂

Galéria