Objavte krásu historických automobilov v Rajeckých Tepliciach

Muzeum dopravy Autodoprava

Ak ste automobilovým nadšencom, určite navštívte múzeum dopravy v Rajeckých Tepliciach. Infokiosk zameraný na históriu dopravy je nabitý fotografiami automobilov a prvých dopravných prostriedkov na našom území. Z časovej priamky sa dozviete, čo sa po cestách preháňalo od konca 19. storočia až po nedávnu minulosť. Milovníci historických automobilov určite ocenia bohatú fotografickú zbierku. Fotografie zachytávajú nádherné momenty dopravných prostriedkov naprieč celým Slovenskom.

Ďalšie obrázky si môžete pozrieť v položke Mapa, vďaka ktorej získate prehľad o tom, kde a aký dopravný prostriedok sa v danom mieste v tej dobe nachádzal. Ak si otvoríte položku Ako funguje spaľovací motor, budú vám odhalené všetky jeho tajomstvá pekne spracovanou video ukážkou. A ako inak, aj v tomto Infokiosku sa môžete zahrať hry a skrátiť chvíľu alebo sa zabaviť so svojimi spoluobjaviteľmi automobilov.

Nesmierne nás teší, že sme súčasťou tohto projektu. Že vám tak vzácne fotografie a kopec zaujímavostí môžeme sprostredkovať práve cez Infokiosk.

Galéria