Turistické infocentrum v Českom meste Hluboká nad Vltavou víta klientov novým infokioskom

Hluboka_thumbnail

Tento rok sme navštívili aj našich českých susedov v meste Hluboká nad Vltavou, ktoré prekvitá turizmom a rôznorodými možnosťami zážitkov. Náš infokiosk sme umiestnili do interiéru turistického informačného centra, kde umožňuje jednoduchý prístup ku všetkým potrebným informáciám v modernom dotykovom šate.

Dozviete sa v ňom o rôznych atraktivitách v meste a jeho okolí, ako je napríklad nádherný zámok čnejúci sa nad mestom, Alšova Juhočeská Galéria plná umenia, múzeum, či zoologická záhrada. V samostatných sekciách sa zase informujete o všestranných možnostiach ubytovania, ale aj o bohatej gastronómií mesta. 

Hluboká nad Vltavou však prekvitá hlavne svojou nikdy neutíchajúcou aktivitou. Vďaka infokiosku si môžete nájsť napríklad najbližšiu požičovňu športového vybavenia či navštíviť rekreačné športové areály a viacúčelové ihriská, na ktorých sa iste zabavíte pri rôznych športoch. Ak by ste chceli objaviť skôr okolie mesta, môžete si vďaka infokioksu nájsť požičovňu bicyklov, pozrieť si informácie o okolitých pamiatkach a už len objavovať krásy kraja.

Medzi extrémnejšie zážitky ktoré mesto ponúka sú napríklad aj tandemové zoskoky, ktoré sa konajú v jeho blízkosti. Pokiaľ však máte radšej pokojnejšie aktivity bez lietania, môžete vyskúšať únikovú hru, lanový park, golfový simulátor, výlet turistickým vláčikom a mnoho ďalšieho. Do samostatnej kategórie patrí rieka Vltava, na ktorej si môžete užiť krásnu výletnú plavbu, či si požičať malú loďku alebo vodné šlapadlo so šmykľavkou pre rodiny s deťmi.

Nenadarmo sa teda Hluboká nad Vltavou nazýva mestom zážitkov, ku ktorým máte vďaka infokiosku ešte bližšie ako kedykoľvek predtým. Či už hľadáte oddych alebo poriadny akčný zážitok, potrebujete dostať informácie či už o pamiatkach alebo dobrej gastronómii, to všetko  objavíte v infokiosku v informačnom kiosku priamo v centre mesta. Prajeme vám príjemný výlet a veľa zábavy!