O Nás _

Naša spoločnosť AVsystems s.r.o., bola založená v roku 2008, avšak v oblasti video technológií pracujeme už viac ako 20 rokov. Za tento čas sme nazbierali nesmierne množstvo skúseností, riešili sme mnoho zaujímavých projektov a potešili sme množstvo zákazníkov, vždy sme sa radi popasovali s novými výzvami, ktoré nás bavia a posúvajú spoločne vpred.

V dnešnej modernej dobe je naozaj dôležitý neustály progres, a tak sa aj my vždy snažíme prísť s novými nápadmi a inovatívnymi riešeniami, ktoré pomôžu a urobia život krajším. Takýmto novým inovatívnym riešením, ktoré sme priniesli na náš trh je  – dotykový infokiosk.  Profesionálnym prístupom, zmyslom pre detail, zodpovednosťou a kreatívnymi nápadmi sme sa postupne vypracovali na lídra na trhu.

Infokiosk vám poslúži a sprostredkuje informácie jednoduchou, pútavou a zároveň prehľadnou obrazovou a interaktívnou formou. Roky skúseností sa v našej firme spájajú s flexibilitou, príjemným a všestranným dizajnom, moderným zmýšľaním, a naozajstným nadšením pre to, čo robíme. Každý z našich projektov je jedinečný, pripravený na mieru zákazníkovi. Snažíme sa pracovať tak, aby výsledok predčil  aj všetky očakávania.

Dotykové infokiosky prinášame na trh, pretože:
  • Je to skvelá vec, ktorá pomáha mnohým turistom či obyvateľom
  • Staviame na modernej a obľúbenej dotykovej „smartphone“ technológii
  • Máme radi, keď technika naozaj funguje ako má
  • Chceme, aby ste investovali správne, a tak ponúkame riešenia za férovú cenu
  • Robíme svoju prácu kvalitne, zodpovedne a poctivo
  • Máme dlhoročné skúsenosti a overenú technológiu
  • Máme zdravý rozum a hlavu na správnom mieste
Kancelaria
Naše infokiosky ponúkame v rôznych prevedeniach.
  • Outdoor –  dotykový infokiosk určený do vonkajšieho prostredia parku, námestia, oddychovej zóny –  odolný voči všetkým poveternostným podmienkam, robustná konštrukcia odolná voči vandalizmu, vybavený ventilačnou/klimatizačnou jednotkou na zabezpečenie konštantnej teploty zariadení v každom počasí.
  • Indoor –  dotykový infokiosk určený do interiéru informačnej či turistickej kancelárie, úradu, školy, hotela, konferenčnej miestnosti, tréningového a školiaceho centra,…
  • Digital signage–  dynamický obrazovkový systém podáva informácie vo výklade realitnej či cestovnej kancelárie, v reštaurácii, fitnescentre, aquaparku, v obchode, športovej hale,…

 

V ponuke produktov môžete nájsť podrobnejšiu špecifikáciu a ukážky našich produktov.

Sme pripravení pomôcť vám priniesť informácie príjemnou, nenútenou a naviac zábavnou formou na správnom mieste a v správnom čase. Sme kreatívni, nebojíme sa výzvy, dokážeme zrealizovať akýkoľvek váš nápad. Pomôžeme vám s výberom vhodnej technológie, urobíme grafický návrh MENU, spracujeme obsah, dodáme a nainštalujeme techniku, zaškolíme vás.

V prípade záujmu ponúkame možnosť vybavenia dostupného leasingu.

Sme tu vždy pre vás, pripravení poradiť, pomôcť a nájsť spôsob, ako sa to urobiť dá. Ústretovosť, zodpovedný prístup a profesionálne riešenie je u nás vždy na prvom mieste. Ak vás niečo zaujíma, neváhajte,  jednoducho nám zavolajte či napíšte, povedzte ako si to predstavujete,  my sa už o to postaráme.

Tešíme sa na spoluprácu s vami.